OGŁOSZENIA  VI  NIEDZIELA  WIELKANOCNA  22 – 05 – 2022R.

1. Od dzisiaj rozpoczynają się Dni Modlitw o urodzaje – dawne Dni Krzyżowe , które trwają do środy przed Wniebowstąpieniem Pańskim . Z tej racji odbędą się Msze święte o urodzaje :  w poniedziałek o 1800  – Grądy ; wtorek o 1800  – Sadowiec Wrzosy , w środę o 1900  Wydrzynów .
  2. Nabożeństwa MAJOWE w tygodniu po Mszy świętej  , a w niedzielę o 1540 .
  3. W tym tygodniu przypada :

We  wtorek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

W czwartek wspomnienie Św. Filipa Neri prezbitera

W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego .

1. W sobotę o 1830 próba do bierzmowania ze świadkami bierzmowania , a o 1915 spowiedź dla mających przyjąć sakrament bierzmowania i świadków.
  2. Zachęcam do nabycia i lektury naszego tygodnika katolickiego NIEDZIELA .
  3. Dziękuje za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty parafianom z II części ul. Dojazdowej. W sobotę o 900 , proszę o posprzątanie kościoła parafian z ul. Kolejowej .
  4. Już dzisiaj zapraszam wszystkich parafian na sumę odpustową , która będzie połączona z wizytacją kanoniczną parafii , a szczególnie zapraszam całą asystę , druhów strażaków , ministrantów , dzieci I komunijne , dziewczynki do sypana kwiatów .
  5. Program wizytacji kanonicznej 31 maja 2022 r. , którą przeprowadzi ks. Bp Andrzej Przybylski :

godzina 1200 wizyta ks. Bpa w szkole

godzina 1500  podpisanie ksiąg metrykalnych

godzina 1600  odwiedziny dwóch chorych bez udzielania sakramentów

godzina 1730  modlitwa na cmentarzu parafialny

godzina 1800  suma odpustowa z udzieleniem sakramentu bierzmowania

godzina około 1930 spotkanie w kościele z Radą Parafialną , Wspólnotą NNMP ,

Żywym Różańcem i wszystkimi chętnymi .

1. Intencje mszalne na bieżący tydzień