OGŁOSZENIA I NIEDZIELA ADWENTU  / 28 – 11 – 2021R.

1. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc grudzień :

„Módlmy się za katechetów , powołanych do głoszenia Słowa Bożego –  by byli jego odważnymi i kreatywnymi świadkami z mocą Ducha Świętego . „

1. Od poniedziałku do soboty RORATY , zapraszam dzieci z lampionami i serduszkami , na których napiszą swoje imię i nazwisko , aby wziąć udział w losowaniu DZIECIĄTKA .

1. U pana organisty , lub u pana kościelnego , można nabyć poświęcone opłatki .
  2. W zakrystii , jak również w sklepie ADOLEK są do nabycia świece wigilijne , mała 8 zł , duża 17 zł.

We wtorek  święto św. Andrzeja Apostoła ,

W piątek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego – prezbitera .

1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca , modlimy się o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu .Od 1630 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania .
  2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca , spowiedź dla dzieci o 1600 , po spowiedzi czyli 1625 udzielę dzieciom komunii świętej . Po komunii spowiedź dla pozostałych chętnych .
  3. W najbliższą niedzielę jako I miesiąca o 1530 nabożeństwo dla Żywego Różańca , serdecznie zapraszam.
  4. Zachęcam do nabycia i lektury naszego tygodnika katolickiego NIEDZIELA . Z tydzień Niedziela już po 8 zł.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty parafianom z ul. Zagrodowej nr 11 do końca .W sobotę o 900 proszę o posprzątanie kościoła parafian z I części ul. Sikorskiego.
  6. Z racji spowiedzi w Szczytach Msza w sobotę o 1730 .
  • Intencje mszalne na bieżący tydzień