OGŁOSZENIA 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA / 11– 04-2021R.

BARDZO PROSZĘ O PRZESTRZEGANIE LIMITU WIERNYCH W KOŚCIELE

I O ZACHOWANIE  OBOSTRZE Ń  SANITARNYCH .

Aby umożliwić większej ilości udział w Mszach św.  , będą załączone zewnętrzne głośniki  i komunia  święta udzielana na zewnątrz .

1. Dzisiaj z racji Niedzieli Miłosierdzia o1530 Nabożeństwo z Koronką do Miłosierdzia Bożego .
  2. Dziękuję rodzicom dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii za rozebranie Grobu Pańskiego . Jutr o 1720 spotkanie w sprawie I komunii .
  3. Zachęcam do nabycia i lektury naszego tygodnika katolickiego NIEDZIELA . Jest również Niedziela Młodych .
  4. Dziękuję parafianom z ul. Kolejowej za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty .W sobotę na 900 zapraszam do sprzątania kościoła parafian z Grądów.
  5. W gablotach wywieszona jest informacja o Narodowym Spisie Powszechnym .
  6. W tym tygodniu będą koncelebry , będzie odprawiał ze mną ks. Michał z Białorusi.

1. Intencje mszalne na bieżący tydzień