OGŁOSZENIA  5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  17 – 03 – 2024R.

1. Jutro z racji spowiedzi w Szczytach Msza św. o 1830 .
  2. W sobotę z racji spowiedzi w Kolonii Lisowice Msza św. o 1830 .
  3. Nabożeństwo Drogi krzyżowej w najbliższy piątek o 1700 , odbędzie się ona ulicami na działkach. Przychodzimy na drogę krzyżową ze świecami . Msza święta będzie o 1630.

1. Nabożeństwo Gorzkich żali w niedzielę o 930 .

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty parafianom z ul. Szkolnej i Zacisze. Ponieważ w piątek jest droga krzyżowa  1700 , dlatego  proszę o posprzątanie kościoła parafian z   Parkowej nr 1 do 10 w czwartek o 1700 .

1. Urząd G. i M. w Działoszynie udostępnił autokar na wyjazd do Wielunia na rozpoczęcie  peregrynacji obrazu MB 6 kwietnia. Można się zapisywać w zakrystii , godzina wyjazdu i miejsce  będą podana tydzień przed wyjazdem . Koszt to tylko 2 zł. na ubezpieczenie trzeba podać datę urodzenia lub pesel oraz miejsce zamieszkania .

1. Zachęcam do nabycia i lektury naszego tygodnika katolickiego NIEDZIELA oraz kwartalnika Magazyn Niedzieli po 15 zł.

1. W sobotę i w niedzielę poświęcenie palm przed każdą Mszą , a przed sumą poświęcenie z procesją wokół kościoła .