OGŁOSZENIA  27 NIEDZIELA  ZWYKŁA  02– 10- 2022R.

1. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc październik :

„ Módlmy się , aby Kościół wierny Ewangelii i odważny w głoszeniu , był miejscem solidarności , braterstwa i otwartości , doświadczając coraz bardziej synodalności . „

1. W tym tygodniu przypada :

We wtorek  – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu ,

W środę  – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej  ,

W piątek –wspomnienie N.M.P. Różańcowej .Nabożeństwo różańcowe w intencji członków Żywego Różańca z naszej parafii. Serdecznie ich zapraszam .

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca , spowiedź dla dzieci z komunią świętą od 1600 , dla pozostałych od 1630 .
  2. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu zaraz po mszy świętej , w niedzielę o 1530 .

1. Dziękuję jednej pani za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty .W sobotę o 900 proszę o posprzątanie kościoła parafian z ul. Wyzwolenia nr parzyste 182 do 204.

1. Zachęcam do nabycia i lektury naszego tygodnika katolickiego NIEDZIELA .

1. W najbliższą niedzielę zapraszam na Mszę świętą o 900 i katechezę uczniów klas 8 .

1. Intencje mszalne na bieżący tydzień