OGŁOSZENIA  5 NIEDZIELA WIELKANOCNA  28 – 04 – 2024R.

1. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc maj :

„ Aby Zakonnice , zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji  ludzkiej , duszpasterskiej , duchowej i wspólnotowej , która doprowadzi ich do bycia wiarygodnymi świadkami Ewangelii . „

1. Dziękuję parafianom z ul. Słonecznej za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty .  Ponieważ w tym tygodniu przypada majówka  a w piątek Uroczystość NMP Królowej Polski   dlatego proszę o posprzątanie kościoła parafian z ul. Dojazdowej wyjątkowo w środę po Mszy i nabożeństwie majowym .
  2. Zachęcam do nabycia i lektury naszego tygodnika katolickiego NIEDZIELA .
  3. W zakrystii można nabyć plansze do dekoracji okien domu na czas peregrynacji kopi obrazu M. B. Cz.
  4. Od środy rozpoczynają się nabożeństwa majowe . W tygodniu zaraz po Mszy świętej , w niedzielę o 1130 . Pierwsze nabożeństwo wraz rozważeniami poprowadzi nasza Wspólnota Modlitewna . Serdecznie zapraszamy .
  5. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski . Jest to również pierwszy piątek miesiąca , spowiedź półgodziny przed mszą , czyli 830 i 1030 .
  6. W sobotę o 1300 msza święta w intencji OSP Trębaczew z racji wspomnienia św. Floriana patrona strażaków .
  7. Od 5 do 12 września planowana jest pielgrzymka do Fatimy . Zainteresowani mogą sobie zabrać ulotki z informacjami o pielgrzymce , które są na stoliku po chórem .