OGŁOSZENIA 24 Niedziela Zwykła 13 – 09 – 2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE                                    24 Niedziela Zwykła 13– 09 -2020 R.

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość I Komunii . Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych                   za posprzątanie kościoła , skoszenie trawy i za kwiaty do kościoła oraz za dar dla kościoła w postaci              pulpit pod mszał .

1. Od jutra do piątku dzieci pierwszokomunijne przychodzą na Mszę Św. na 1700 w ramach BIAŁEGO TYGODNIA . Bardzo proszę aby nie przychodziły te dzieci , które będą miały oznaki jakiejkolwiek infekcji , jest to podyktowane dobrem nas wszystkich .

W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

We wtorek wspomnienie N.M.P. Bolesnej

W środę wspomnienie Św. Męczenników Korneliusza pap i Cypriana bpa

W piątek święto Św. Stanisława Kostki zakonnika patrona dzieci i młodzieży

1. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła parafian z ul. Wyzwolenia numery nieparzyste od 223 do końca .
  2. W czwartek na 1800 zapraszam Radę Parafialną , pana Janusza w celu podsumowania i uregulowania prac związanych z chodnikiem na naszym cmentarzu.
  3. Na stoliku i na ławkach są do zabrania informacje o spisie rolnym .
  4. Taca w najbliższą niedziele jest przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Liczę na waszą ofiarność i zrozumienie . Z góry składam serdeczne Bóg zapłać .
  5. Od najbliższej niedzieli można rezerwować intencje na przyszły rok .
  6. Zachęcam do nabycia i lektury naszego tygodnika katolickiego Niedziela.

10.Dziękuję za złożone ofiary w minionym tygodniu na chodnik na cmentarzu .

1. 11. Intencje mszalne na bieżący tydzień :