OGŁOSZENIA 23 Niedziela Zwykła 06-09-2020r.

   OGŁOSZENIA PARAFIALNE   23 Niedziela Zwykła 06– 09 -2020 R.

 

 

 

  1. Dzisiaj na 1540 zapraszam na Nabożeństwo Żywy Różaniec

 

 

  1. W tym tygodniu obchodzimy :

 

We wtorek święto Narodzenia N.M.P.

 

Od przyszłej niedzieli rozpoczynają się dni modlitw za dzieci , młodzież i wychowawców .

 

  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty parafianom  z ul. Wyzwolenia  numery nieparzyste od 207 do 221.  W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła i trenu wokół kościoła , rodziców dzieci prztstępujących do I komunii świętej .

 

  1. Zachęcam do nabycia i lektury naszego tygodnika katolickiego Niedziela.

 

  1. Dziękuję za złożone ofiary w minionym tygodniu na chodnik na cmentarzu .

 

  1. Dziękuję panu Marcinowi Derek z Sadowca za ofiarowanie 80 metrów kabla prądowego na cmentarz.

 

  1. W sobotę o 900 spowiedź dla dzieci I komunijnych i ich rodziców. W niedzielę na Mszy Świętej o 1130 Uroczystość I komunii . Bardzo prosimy , aby ci , którzy zawsze przychodzą na sumę w miarę możliwości przyszli na inne Msze Święte.

 

 

  1. Intencje mszalne na bieżący tydzień :