OGŁOSZENIA 22 Niedziela Zwykła 30-08-2020r.

   OGŁOSZENIA PARAFIALNE   22 Niedziela Zwykła 30– 08 -2020 R.

 

  1. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc wrzesień :

“ Módlmy się , aby zasoby planety nie były rozgrabiane , lecz dzielone w sposób sprawiedliwy i pełen sacunku . “

 

 

  1. We wtorek rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny .O 800 miała być Msza ś z poświęceniem tornistrów , ale ze względu na czerwoną strefę i nieznaną godzinę rozpoczęcia nowego roku szkolnego Msza zostaje odwołana . Dzieci , które chcą mieć poświęcone tornistry zapraszam na 1700 .

 

 

  1. W tym tygodniu obchodzimy :

 

w czwartek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego .

Jak w każdy I czwartek miesiąca    modlimy się o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu.

w piątek  jako I miesiąca spowiedź od 1615

 

  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty jednej pani z ul. Wyzwolenia  numery nieparzyste od 187 do 205.  W sobotę zapraszam  do  sprzątania kościoła na 900 parafian z ul. Wyzwolenia numery nieparzyste        od 207 do 221 .

 

  1. Zachęcam do nabycia i lektury naszego tygodnika katolickiego Niedziela.

 

  1. Dziękuję za złożone ofiary w minionym tygodniu na chodnik na cmentarzu .

 

 

8. Intencje mszalne na bieżący tydzień :