OGŁOSZENIA NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

             OGŁOSZENIA  – TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ  07-06-2020.

 

  1. W tym tygodniu obchodzimy :

W poniedziałek wspomnienie św. Jadwigi Królowej .

W czwartek UROCZYSTOŚĆ Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało.

Zgodnie z zarządzeniem ks. Abpa . Wacława Depo procesja do czterech ołtarzy , tylko wokół kościoła . Zgodnie z harmonogramem w ty roku procesja powinna mieć miejsce od kościoła w stronę Działoszyna . Proszę zatem o przygotowanie ołtarzy na placu kościelnym :

dwa przez mieszkańców Trębaczewa, jeden przez mieszkańców Stacji i jeden przez mieszkańców Sadowca .

W sobotę wspomnienie św. Antoniego z Padwy Prezbitera i Dr Kościoła

 

  1. W sobotę  zapraszam do sprzątania kościoła  na 900 parafian z ul. Wyzwolenia

numery parzyste od 144 do 172.

 

  1. Zachęcam do nabycia i lektury naszego tygodnika katolickiego Niedziela.

 

  1. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. o 1700 , w niedzielę o 1540 .

 

  1. Dziękuję za złożone ofiary w minionym tygodniu na chodnik na cmentarzu

 

  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się :

 

Robert Chęciński kaw. paraf. tutejsza / Elżbieta Klekotka panna paraf. Makowiska

 

  1. Intencje mszalne na bieżący tydzień :

PILNE

  1. Z powodu ogniska korona wirusa w Działoszynie – firma Anita i mojej kwarantanny        ( zakażona osoba , podała , że miała ze mną kontakt ), sakrament bierzmowania po rozmowie z ks. Bp Antonim , został wstępnie przeniesiony na 27 czerwca 2020 r. Odwołuję zatem spotkania i spowiedź dla mających przyjąć sakrament bierzmowania .
  2. Z powodu kwarantanny Msze św. w najbliższym tygodniu z poniedziałku , wtorku i środy zostają przeniesione na inny termin jako łączone .
  3. Na niedzielę , Boże Ciało , piątek , sobotę i kolejną niedzielę , będzie ksiądz w zastępstwie .                                                                                                                                                                ks.  proboszcz